Hakkımızda

Emin Elektronik. 25 Yıllık tecrübesiyle elektronik bilgisayar ve güvenlik sektöründe sınır tanımayan yenilikleriyle hep zirvede hizmet vermektedir. Kurulduğu 1993 yılından bugüne kadar ki olan süreçte müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön plana almaktadır.

Türkiye’de oto aksesuar bilgisayar ve güvenlik sektöründe zirveye oturan şirketimiz, türkiye çapında kurumsallaşmaya her geçen gün bir adim daha yaklaşmaktadır.Türkiye’de en geniş teknoloji ağına sahip olan ve bölge adına bayiiliklerimiz olup, sürdürülebilir yeniliklerle ve ürün yelpazesinde hep önde olmuştur. Pazarın lider markaları olan;

Everest, S-link, Mikado, Snopy, Concord, Jameson, for-x, Compaxe, Microlob, Rampage, Hytech, Eyfel, Asonic, Mikrotik, Ubıquıtı, Microsoft, sony, Harward, Kamosonic, Massive, Newfron, Soundmax, Reiss Audio ve Diamond Audio; Emin Elektronik adı altında teknoloji pazarında ilkleri ve yenilikleri Türk halkına ve dünya insanına ulaşması, satış sonrası hizmeti, teknik servis ağı, ve insan gücüne sahip bir firmadır.

Bilgisayar sarf malzemesi, güvenlik sistemleri. Lcd tv monitör, oto dvd, divx oynatici, oto cd oynatici, oto dvd divx oynatici, oto amplifikator, subwoofer, oto hoparlör, oto güvenlik ve aksesuar, dvd vcd oynatıcı, fm modülator, woofer kabin ekipmanı, component ve bilgisayar ürünleri portföyünde bulunduran bir firmadır.

Merkez: Emin elektronik; kapaklı pasajı

Şübe   : Dubai iş merkezi

25 yıldır sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et